Вертикальні автоматичні маркізи

Вертикальні автоматичні маркізи – гарне багатофункціональне доповнення фасаду, яке забезпечує комплексний захист від багатьох неприємних факторів довкілля. У розкритому вигляді вони протистоять яскравому сонячному світлу, захищаючи тим самим приміщення від проникнення шкідливого ультрафіолетового випромінювання.

Механізм згортання – стандартний рулонний. Такий підхід дозволяє швидко відкривати та закривати завісу, таким чином створюючи оптимальний відсоток освітлення. Встановлюються такі полотна і житлові будинки, і громадські об'єкти. Завдяки багатому асортименту вдається знайти моделі, які ідеально підходитимуть під оформлення екстер'єру в цілому.

Вертикальні автоматичні маркізи: їх переваги

Автоматичні вертикальні маркізи – це фактично нове слово у розробці гарного екстер'єру та оформлення фасадів будівель. Завдяки зручній системі керування такі моделі можна інтегрувати в систему «Розумний дім»: мікроклімат буде встановлюватися комфортним і ідеальним для повсякденного життя.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Маркізи знаходять своє місце як у міських архітектурних рішеннях, так і в заміських будівлях. Вона гарно виглядає на будинку, балконі, альтанці, перголі, різних критих майданчиках - сфер застосування можна знайти безліч.

Виробники пропонують покупцям як кольорові полотна, і прозорі. Другі варіанти мають дуже велику популярність: вони дарують оптимальний кут огляду, але при цьому зовні неможливо побачити, що відбувається всередині. чудова можливість приховати своє приватне життя від сторонніх очей.

Серед переваг таких маркіз можна виділити кілька факторів

 • Автоматична система керування. Вона дозволяє дистанційно відкривати та закривати полотно, встановлювати його на оптимальному рівні. Наявність пульта управління значно спрощує процес експлуатації: у негоду набагато приємніше перебувати в теплому будинку, а не закривати маркізи вручну.
 • Для виробництва таких своєрідних штор використовують лише міцні матеріали. Завдяки цьому терміни використання значно збільшуються.
 • Простота догляду. Чистити полотна потрібно буде нечасто: завдяки немаркому матеріалу, до якого не прилипають забруднення.
 • Прийнятна ціна: завдяки цьому маркізи можна встановити будь-якому об'єкті.
 • Велика кількість колірних рішень. На вибір покупця завжди пропонується безліч кольорів полотен, завдяки чому фасади виглядають максимально гармонійно.
 • Автоматичні вертикальні маркізи – надійний захист

Однією з важливих функцій автоматичної вертикальної маркізи є повноцінний захист від різних негативних факторів навколишнього середовища. Серед них:

 • комахи;
 • опади;
 • сильний вітер;
 • холод;
 • пряме сонячне проміння.

Покривати можна будь-яку площу ділянку – можна розробити індивідуальний проект. Міцний привод забезпечує багаторічну роботу без поломок.

Наші роботи

Запитання/відповідь