Римські штори День-Ніч

Римські штори день/ніч дарують оптимальне освітлення приміщення. За рахунок чергування світлих та затемнених частин полотна вони отримали жартівливу назву – «зебра». Така будова дозволяє пропускати приблизно 50% денного світла: цього досить для багатьох кімнат. Але варто відразу сказати, що в і без того темному приміщенні такі штори встановлювати не варто.

Римські штори День-Ніч: елегантність та простота

Гарні римські штори можна часто зустрічати в сучасних інтер'єрах. Таке полотно являє собою класичне полотно із щільної тканини, розроблене спеціально для затемнення приміщення та створення атмосфери приватності. Відмінна риса фіранок цього типу полягає у наявності спеціальних горизонтальних ліній. При піднятті вони утворюють відомі складки.

Фіксувати таку штору можна завдяки спеціальним механізмам на будь-якій прийнятній висоті. Завдяки цьому вдається контролювати проникнення сонячного світла в приміщення, робити його темнішим або світлішим залежно від вимог клієнта. Для захисту тканини від вигоряння вона покривається спеціальною речовиною.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Римські штори відрізняються рядом переваг

  1. Шиються із щільних тканин. Завдяки цій особливості експлуатаційні терміни стають більшими: полотно не рветься.
  2. Універсальний вигляд. Розміщувати римські штори можна як на пластикове вікно, так і на дерев'яне. Підійдуть вони і для лоджії, балкона, вітальні, спальні чи офісу. Достатньо лише підібрати модель, яка підходитиме під загальний інтер'єр кімнати.
  3. Догляд за шторами досить простий: при необхідності їх потрібно прати і гладити, а потім знову розміщувати в отвір.
  4. Багатство кольорів. Моделі типу день/ніч, як і багато інших, виконуються в багатьох колірних рішеннях. Можна підібрати те поєднання, яке гармонійно поєднуватиметься з інтер'єром в цілому.

За бажання можна доповнити віконний отвір красивими шторами, які принесуть більше затишку та тепла. Римське полотно в цьому випадку буде захистом від сонця та настирливих сторонніх очей. Такі моделі досить універсальні та знаходять своє місце у будь-якому оформленні інтер'єру.

Переваги римських штор різновидів день/ніч

Римські штори день/ніч – знахідка для кімнат, що знаходяться на сонячній стороні будинку. Вони пропускатимуть достатню кількість денного світла, при цьому не роблячи його надто яскравими та не створюючи відблисків на екранах. Можна самостійно фіксувати положення полотна, таким чином регулюючи доступ сонячних променів.

У штор є й інші переваги:

  • простота у догляді: час від часу їх потрібно пропилососити, щоб прибрати пил, що осів на них;
  • універсальні кріплення: вони підійдуть для монтажу в зону стелі, а також на рами пластикового або дерев'яного вікна;
  • невелика вага та контрастні вставки дозволяють зробити кімнату візуально більшою;
  • багата кольорова гама на будь-який смак;
  • загальна компактність – займають мінімум місця.
Наші роботи

Запитання/відповідь