Балкон під ключ в Києві

Перевага послуги «під ключ» у тому, що роботи виконуються комплексно та однією компанією. Це означає, що вартість робіт буде дещо нижчою, ніж при замовленні вікон, монтажу та оздоблення у різних організацій. Наша компанія «Київ Стиль» пропонує засклити балкон «під ключ» у Києві на вигідних умовах для клієнта. Навіть якщо у вас обмежений бюджет, ми підберемо вам вдале рішення і виконаємо роботи точно вчасно. До кожного замовлення ми підходимо індивідуально, оскільки клієнти мають різні потреби.

Ми можемо запропонувати:

  • оздоблення внутрішніх укосів теплопанеллю для додаткового захисту від холодів;
  • світлу вагонку для візуального збільшення площі приміщення;
  • підлога з екологічно чистої дерев'яної дошки;
  • підвіконня з антивандальним покриттям;
  • пластикові вікна із розсувними конструкціями для економії простору;
  • козирок та водовідлив для захисту від опадів;
  • огородження знизу та з боків на вікнах для захисту від шуму;
  • москітну сітку підвищеної міцності, щоб навіть кішка не змогла її зіпсувати та вискочити на вулицю.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Це лише один приклад того, як ми підходимо до скління балконів під ключ. Ми звертаємо увагу насамперед на ваші потреби, якість та надійність. Але крім цього пропонуємо доступні ціни на послуги на території всієї Київської області.

Наша компанія готова виконати тепле, холодне та комбіноване скління. Крім того, ви можете вибирати колір віконної конструкції за шкалою RAL. Ми пропонуємо високотехнологічні вікна для захисту від шуму, холодів та дощу, професійний монтаж для довговічності конструкцій, якісне оздоблення – все для створення на вашому балконі ідеальної гармонії.

Наші роботи