Ролети для кіосків

Торгові приміщення вимагають всебічного захисту від зломів та несанкціонованого доступу з боку зловмисників. Для таких цілей передбачені спеціальні ролети, які встановлюються на дверні та віконні отвори. Кіоски і кіоски можуть бути окремими, так і знаходиться всередині торгового центру, прилягати до фасаду будівлі. У першому випадку забезпечується закриття всіх сторін об'єкта, у наступних двох - закривається тільки вхідна частина у вигляді ролетних воріт.

Розмірна сітка ролет для кіосків і кіосків представлена ​​в наступних форматах:

Висота – 150 см, ширина – 100 см.

Висота – 180 см, ширина – 150 см.

Висота – 200 см, ширина – 180 см.

Висота – 220 см, ширина – 200 см.

Висота – 250 см, ширина – 220см.

Висота – 280 см, ширина – 250 см.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Особливості виготовлення ролет для ларьків та кіосків у Києві.

Виробництво ролетів ведеться з наступних матеріалів:

  • Полікарбонат

Даний матеріал поєднує переваги скла та пластику. У першому випадку забезпечується прозорість, в іншому - легкість, міцність та гнучкість. Ролети такого рівня представлені в широкій гамі кольорів, у тому числі в повністю прозорому вигляді. Напівпрозорий склопластик пропускає природне світло всередину приміщення, що є особливо актуальним для облаштування торгових точок. Вітрини магазинів візуально залишаються видимими для потенційних покупців. У той же час забезпечується захист майна від крадіжок. Цей матеріал стійкий до впливу температур, вологи, механічних пошкоджень.

  • Сталь

Матеріал з підвищеними характеристиками міцності, що впевнено тримає позиції у виробництві захисних систем. Ролети із сталі виконують захисну функцію на бездоганному рівні. До їх недоліків відносять підвищену вагу конструкції, високу вартість, але переваги окупають таке придбання.

  • Алюміній

Демонструє найкраще співвідношення «ціна та якість». Матеріал легкий, досить міцний, не боїться дії вологи. Гнучка конструкція ламелей забезпечує компактність та легкість у відкритті/закритті полотна.

  • Скло

Не слід думати, що ролети складаються зі звичайного скла, адже цей матеріал не призначений для захисту торгових об'єктів. В основі ролет справді використовується скло, але у вигляді тонких пластин. Кожна із складових частин об'єднується один з одним за допомогою гнучких з'єднань. Саме тому полотно може компактно складатися в захисний короб і виїжджати назад без ризику деформації або утворення тріщин. Захисну функцію виконує спеціальна плівка ПВХ, яка повністю покриває скляні пластини. Таким чином, ролети не бояться механічних ударів, впливу довкілля.

Переваги ролет для кіосків 

До переваг ролет для кіосків відносять:

  • Захист об'єкта від крадіжок та зломів. Для руйнування захисного полотна потрібно приділити значні зусилля та достатньо часу.
  • Збереження вікон та дверей у чистому вигляді. Ролети герметично закривають отвори, що дозволяє пилу, волозі, іншим забрудненням накопичуватися.
  • Надійність. Конструкція відрізняється легкістю в керуванні, плавним ходом та відсутністю шуму при відкритті/закритті.
  • Стильний дизайн, який вписується у рамки загального стилю об'єкта.
Наші роботи

Запитання/відповідь