Ролети для альтанка у Києві

Мiсце для вiдпочинку в саду — будова, яка поєднує комфорт та естетичну перевагу на територiї дiлянки будинку. Для захисту такого міні-об'єкта слід передбачити встановлення спеціальних ролетів. Більшість власників альтанок все частіше вдаються до такого рішення для захисту лав, столика та підлоги від влучення вологи, пилу, а також сторонніх людей. З цими питаннями ролети справляються найкраще. Вони міцні, гнучкі, тому легко згортаються, виглядають стильно та служать довгий час.

Компанія Київ Стиль пропонує великий вибір фірмових ролетів з ручним та автоматичним керуванням. Послуга виїзду майстра на вашу ділянку для зняття вимірів дозволить виготовити ролети за індивідуальними параметрами. На всю продукцію та види робіт поширюється гарантія. Виготовлення ролету в потрібному розмірі, дизайні займає до 7 робочих днів.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Чому ролети набули популярності для захисту альтанок:

  1. Захист входу та віконних рам альтанки від стороннього доступу під час відсутності господарів будинку, а також пізніше доби. Такий формат особливо актуальний для запобігання доступу диких тварин, птахів, гризунів. Щільне прилягання ролет до отворів виключає попадання вологи під час дощу та снігу, пилу. Таке рішення ефективне за несприятливих погодних умов.
  2. Збереження цілісного вигляду будівництва. Ролети не погіршують зовнішній вигляд альтанки, виглядають дуже лаконічно та стильно. Конструкція панелей може підлаштовуватися під колірне рішення стін альтанки і виглядати гармонійно з навколишньою ділянкою.
  3. Надійність. У виготовленні ролет використовуються ударостійкі матеріали, такі як армована сталь, алюміній. Завдяки гнучкій структурі полотна воно може компактно складатися в захисний короб і не займати багато місця. Ролети стійкі до механічних пошкоджень, не бояться впливу ультрафіолету, вологи.
  4. Легкість в управлінні. Відкриття та закриття системи виконується ручним або автоматичним способом, залежно від вибраної моделі.
  5. Стійкість до займання. Конструкція не піддається загорянню, тому забезпечує безпеку.

Конструктивні особливості ролет для альтанок

Ролети можуть використовуватися не тільки для обладнання альтанок, але й для захисту вікон, дверей, гаража. Багато хто вважає за краще підбирати ролети в єдиній концепції, тому ворота при в'їзді на ділянку, гаражні ворота мають ідентичний колір, як і ролети на альтанці. При виборі автоматичних систем слід звернути увагу на наявність гарантії. У каталозі нашого магазину ви знайдете фірмові ролети від провідних виробників. Крім того, наш сервіс включає виготовлення ролетів за індивідуальними вимірами. Профілі ролет не бояться механічних пошкоджень, що робить їх затребуваними для захисту приватної власності від стороннього доступу та крадіжок. Важливим чинником у роботі ґрат є мінімальний шумовий ефект. Завдяки плавному ходу та зручній системі керування, полотно компактно в'їжджає та виїжджає.

Наші роботи

Запитання/відповідь