Прозорі рольставні з полікарбонату автоматичні

Одним з найвдаліших дизайнерських рішень для оформлення віконних та дверних отворів є встановлення сучасного технологічного елемента – прозорі ролети з полікарбонату відмінно виконують як захисні, так і декоративні функції.

Характеристика, переваги полікарбонатних рольставнів

Ролетна конструкція з полікарбонату є системою, що складається з ламелів (смужок), які при згортанні забираються в особливий короб, розташований у верхній частині вікна або двері. Ламелі виконані з міцного, світлопрозначного полікарбонату, короб можна встановити зовні або всередині приміщення.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Полікарбонатні рольставні мають такі переваги в порівнянні з іншими віконними захисними конструкціями:

  • Світлопропускна спроможність. Прозорий полікарбонат пропускає 90-95% денного світла, тому навіть при закритих ролетах ваш офіс у компанії, альтанка чи тераса у приватному будинку будуть чудово освітлені сонячним промінням. При цьому полікарбонатні ламелі забезпечують надійний захист від шкідливого впливу ультрафіолету – на матеріал нанесено спеціальне покриття.
  • Захист від цікавих поглядів. Пропускаючи сонячне світло, ролети надійно оберігають ваше приватне життя від сторонніх поглядів. Якості полікарбонату схожі з ефектом тонованого скла - ви добре бачите все, що відбувається на вулиці, а перехожі навряд чи щось розглянуть.
  • Захист від проникнення. Антивандальні властивості полікарбонатних матеріалів засновані на їх приголомшливій міцності - при крихкості і прозорості ламелі, що здається, здатні витримати досить сильні удари.
  • Захист від вітру, дощу та ін. Енергоефективність ролетних систем з полікарбонату доведена провідними експертами - установка конструкцій на веранді, в альтанці, в гаражі істотно підвищує температуру повітря всередині приміщення, пластиковий матеріал відмінно зберігає тепло і перешкоджає проникненню дощових потоків або поривів вітру всередину. При сильних поривах вітру скляні елементи можуть постраждати, але полікарбонатні ламелі надійно захистять вікна та інші отвори від кліматичних неприємностей. Тим часом, у літній період ролетна конструкція не тільки розсіюватиме сонячні промені, а й оберігатиме приміщення від зайвого нагрівання. Теплоізоляційні властивості полікарбонату давно використовуються при будівництві теплиць та зимових садів, а застосування ламельних систем значно полегшує експлуатацію конструкцій.

Автоматичні прозорі рольставні

Незважаючи на значно меншу масу ролетної системи з полікарбонату в порівнянні зі звичайною скляною конструкцією, рольставні досить часто мають велику площу - наприклад, при встановленні на відкритій терасі, веранді, альтанці, зимовому саду і т.д. Саме тому для підйому та опускання конструкції застосовується автоматична система управління – за допомогою пульта дистанційного керування або кнопок, розташованих поруч із отвором.

У короб монтується спеціальне обладнання (електронний привід), яке легко та швидко піднімає або опускає полотно ламелів, закриваючи чи відкриваючи отвір. З
допомогою одного натискання ви зможете регулювати бажаний огляд вулиці, потрібний ступінь освітленості тощо. Автоматичні прозорі ролети з полікарбонату стануть справжнім захистом вашої тераси від сонця та вітру, від дощу та пилу, а також від вандалів чи злодіїв.

Наші роботи

Запитання/відповідь