Виклик безкоштовного точного експерта - замірника

Точні розміри приведуть до якісного монтажу та більш довгого та зручного користування.

Гарантійне та післягарантійне обслуговування

На всю продукцію Ви отримуєте обслуговування терміном на 2 роки.

Професійний підбір та монтаж продукції

Досвід роботи наших фахівців понад 10 років на ринку України.

Рафштори – це одне з найсучасніших та функціональних рішень для захисту будинку від сонячних променів. Встановлюються такі зовнішні жалюзі як у житлових приміщеннях, і на комерційних. За своїм зовнішнім виглядом вони справді нагадують ламелі, прикріплені до фасаду.

Переваги рафштор

На відміну від класичних рулонних штор або внутрішніх жалюзі, рафштори розсіюють сонячне проміння безпосередньо поза приміщенням. Це означає, що завдяки такій конструкційній особливості кімната не нагріватиметься. Фахівці стверджують, що при встановленні подібних елементів можна суттєво заощадити на системі кондиціювання або вентиляції.

Мікролімат у будинку встановлюється стабільний та приємний, при цьому без великої витрати електричної енергії. Підходять рафштори для інсталяції в систему «Розумний дім», таким чином процес управління повністю автоматизується.

Такі зовнішні ламелі відрізняються цілим рядом переваг

  • Стають оригінальною окрасою фасаду. Завдяки цьому рішенню екстер'єр виглядає гармонійно.
  • Дозволяє створювати оптимальний мікроклімат усередині приміщення без застосування додаткового обладнання.
  • Захищає кімнати від несприятливих проявів погодних умов – сильного вітру, граду, снігу чи зливи.
  • Не дозволяє ультрафіолетовому випромінюванню проникати до будинку та нагрівати його. Також завдяки цьому оббивка на меблях не вигоряє через сонячне проміння.
  • Рівень шуму з вулиці стає набагато меншим, також на підвіконнях не осідає пил, який потрапляє через вікна ззовні.
  • Щільно закриті рафштори захищають приватне життя від цікавих поглядів перехожих.
  • Дозволяють суттєво економити на витратах електричної енергії влітку та навесні: немає потреби у постійному кондиціонуванні.
  • Ламелі із міцного матеріалу можуть цілком замінити віконні грати: вони дуже надійні та безпечні. Зловмисники не зможуть їх відкрити та залишитися непоміченими. Зняти їх із фасаду теж неможливо без спеціальних інструментів та навичок.

Як працюють рафштори?

Рафштори стають популярним рішенням у нашій країні. Вони дозволяють досягти результатів, які були неможливі з класичними шторами у приміщенні. Їхня структура та зовнішній вигляд в цілому влаштовані таким чином, щоб дарувати повноцінний захист від різних неприємних факторів.

Ламелі виготовлені з алюмінію, стійкого до корозійних процесів. Йому надається така форма, яка розсіює сонячні промені та перешкоджає утворенню відблисків.

Спеціальний торс збоку дозволяє регулювати кут нахилу лопатей. Передбачено також моделі з пультом дистанційного керування. Інтеграція в систему «Розумний дім» уможливлює автоматичний контроль мікроклімату в приміщенні: жалюзі будуть відкриватися та закриватися залежно від температурного режиму.

Термін придатності складає близько 50-100 років, що наближається до рекордних позначок.

Виклик майстра додому