Ролети на мансардні вікна в Києві

Мансарда – приміщення, яке в наші дні більше не занедбана кімната на верхньому поверсі.  Сьогодні такі простори можна використовувати як зону відпочинку чи навіть спальню!  Ми пропонуємо замовити штори на мансардні вікна, які стануть надійним захистом від прямих сонячних променів.

Красиві рулонні штори виглядають елегантно і витончено, їх універсальний стиль і багатство кольорів дозволяють знайти гармонійні моделі для інтер'єру.  Вони забезпечують проникнення денного світла оптимальному кількості.

Бажаєте встановити ролети на мансардні вікна найбільш стильно та грамотно?

 • Київ Стиль — компанія з більш ніж 10-річним досвідом на ринку України з виготовлення мансардних рулонних штор.
 • Ми допоможемо вам підібрати гідне рішення для облаштування мансардних вікон із урахуванням індивідуальних вимог.
 • Наші фахівці нададуть консультацію щодо вибору розміру, дизайну, матеріалу та типу управління штор для вашої мансарди.
 • Встановлення класичних вертикальних штор не призначене для мансардних вікон.
 • Спеціалісти Київ Стиль рекомендують вам встановити спеціалізовані ролети, які забезпечать найкращі експлуатаційні характеристики

Сьогодні мансарда є повноцінним житловим та робочим простором, де можна насолоджуватися функціональністю та красою інтер'єру.  Основна відмінність даного приміщення – похилі вікна, встановлені безпосередньо у структуру даху.  Можна насолоджуватися видом денного та нічного неба, а також отримувати достатню кількість світла, що є основною перевагою вікон.

Які переваги тканинних ролет на мансардні вікна у Києві?

Тканинні моделі найкраще вписуються у конструкцію мансардних вікон.  Такі тканинні ролети на мансардні вікна мають ряд переваг:

 1. Легкість.  Порівняно з громіздкими тюлями та шторами, ролети не навантажують віконну раму.  Мінімальна вага унеможливлює падіння конструкції, а також значно спрощує установку.
 2. Автоматична система керування.  Користувач зможе без проблем налаштувати штори на відкриття та закриття.  Електричний привід значно полегшує процес регулювання без необхідності використовувати ручний спосіб керування.  При цьому система відрізняється безшумністю, високою швидкістю та плавністю ходу.
 3. Короткий дизайн.  Мансардні рулонні штори підкреслюють інтер'єр і роблять його візуально просторим.  Простота форм та широкий вибір палітри кольорів дарує настрій затишку та стилю.
 4. Тканинні панелі розташовуються впритул до віконної рами без провисання.  Навіть під час відкриття вікна штора залишається нерухомою.  Можливо підібрати версії для горизонтального та вертикального розташування.

Які ціни на штори для мансардних вікон у Києві?

В/Ш

400 600 800 1000 1200
600 500 грн 600 грн 700 грн 800 грн 900 грн
800 550 грн 650 грн 750 грн 900 грн 1000 грн
1000 650 грн 700 грн 800 грн 1000 грн 1100 грн
1200 700 грн 750 грн 850 грн 1100 грн 1200 грн
1400 750 грн 800 грн 900 грн 1200 грн 1300 грн
1600 800 грн 850 грн 900 грн 1200 грн 1300 грн

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Варіанти тканин

 

Дивитись все

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Які терміни виготовлення та монтажу ролет для мансардних вікон в Києві?

 • Терміни виготовлення штор на мансардні вікна від 1 (одного) дня за наявності потрібної тканини на складі. Якщо необхідна тканина відсутня на складі, то термін виготовлення збільшується до 5 (п'яти) робочих днів, т.к. тканину необхідно замовити у виробників.
 • Гарантія на мансардні рулонні штори - 2 роки (механізми управління, тканина, ланцюжки, з'єднувачі), на пластикові деталі (у тому числі гарантія від втрати кольору та/або жовтизни) - до 5 років, на роботи з монтажу - гарантія 1 рік.
 • Монтаж не входить у вартість мансардних рулонних штор і оплачується окремо. Вартість монтажу рулонних штор на мансардні вікна складає 250 грн. вони монтуються на висоту більше 1 метра, що передбачає наявність сходів/драбини, а також необхідні спеціальні шурупи для дерева і в цілому монтаж рулонних штор для мансардних вікон це копітка робота.

Які особливості штор на мансардні вікна?

Тканинні ролети на мансардні вікна – це функціональні рішення, які дозволяють створити комфортні житлові умови на верхніх поверхах будинку. Серед особливостей таких штор можна назвати кілька важливих чинників.

1. Якісна щільна тканина

Компанія Київ-Стиль виготовляє ролети для мансард з надійної тканини. Матеріал від виробника Velux добре поводиться в процесі багаторічної експлуатації: він не вигоряє під дією прямих сонячних променів. Також полотно додатково покривається спеціальною речовиною, яка відштовхує плями та пил.

2. Здатність протистояти прямим сонячним променям

Вибрана тканина для пошиття рулонних штор дозволяє відфільтровувати до 99% шкідливого ультрафіолетового випромінювання. Незважаючи на те, що в кімнату не проникатимуть сонячні промені, у приміщенні буде досить світло. Денне світло проникатиме без перешкод.

3. Безпека здоров'ю

Штори на мансардні вікна виготовляються не просто з міцних тканин, стійких до впливу прямих сонячних променів. Це матеріали, які при нагріванні не виділятимуть шкідливі для здоров'я речовини.

4. Виготовлення у кількох різновидах

Рулонні штори для таких приміщень можуть проводитися як у відкритому різновиді, так і в закритому. Перший варіант передбачає, що валик із тканиною залишатиметься незахищеним. У другому випадку встановлюється пластиковий короб для захисту полотна від забруднень та вологи. Він підбирається таким чином, щоб касета відповідала оформленню вікна та інтер'єру загалом.

5. Місце та спосіб монтажу

Установка таких ролетів проводиться на раму вікна. Для цього можуть використовуватися клей або металовироби, обидва варіанти дозволяють досягти міцної фіксації в необхідному місці.

Рулонні штори для мансардних вікон розроблені таким чином, щоб вони не провисали на поверхні. Тканина добре фіксується у необхідному місці спеціальними напрямними, що дозволяє пропускати необхідну кількість денного світла у приміщення.

При необхідності можна встановити також спеціальні приводи, які забезпечать дистанційне керування полотнами пультом радіо керування або спеціальною клавішею. Цей варіант експлуатації ще й доцільніше: на похилих вікнах шнурки виглядатимуть надто неестетично.

Процес установки мансардних рулонних штор в залежності від типу механізму (класичний відкритий або касетний закритий) такий же як і для рулонних штор класичного відкритого або рулонних штор закритого касетного типів. Необхідно врахувати, що монтаж мансардних рулонних штор досить кропітка робота, вимагає наявності спеціальних саморізів для дерева, а також сходи/драбини.

Як вибрати та замовити ролети на мансардні вікна?

Замовити ролети на мансардні вікна пропонує наша компанія Київ Стиль. Ми займаємося виготовленням ролетів за індивідуальними вимірами. При виборі такої продукції рекомендуємо звертати увагу на такі моменти.

1. Тип управління

Ми рекомендували б встановлювати автоматичні системи управління. Вікна мансарди зазвичай надто високо, а відкривати фіранки щоразу буде надзвичайно незручно.

2. Закриті чи відкриті варіанти

Занадто часто прати чи чистити полотно – заняття стомлююче. Тому радимо вибрати рулонні штори касетного різновиду: спеціальний короб захищатиме вал із тканиною від пилу та забруднень. Крім цього, варіанти з прикритим валиком виглядають набагато естетичніше.

3. Забарвлення

Ми пропонуємо нашим клієнтам великий вибір відтінків щільної тканини. Завдяки такому асортименту можна знайти варіанти, які гармонійно виглядатимуть з інтер'єром в цілому.

У нашій компанії Київ Стиль кожен покупець гарантовано знайде те, що потрібно!

В Україні ролети такого типу для мансардного приміщення мають велику популярність. Вони дозволяють зробити цю кімнату цілком придатною як для відпочинку, так і повноцінного проживання. Ціна на штори для мансардних вікон відрізняється демократичністю: це радує наших клієнтів.

Чому варто купити штори на мансардні вікна у Києві від “Київ Стиль”?

Штори на мансардні вікна у Києві від “Київ Стиль”:

 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Київ Стиль - експерт в галузі виготовлення рулонних штор для мансардних вікон. Наші спеціалісти нададуть професійну підтримку у підборі необхідних параметрів майбутнього виробу.
 • Оперативність та якість. Ми надаємо послуги з підбору та виготовлення ролетів різної складності. Ви будете задоволені отриманим результатом. Заощаджуйте час разом з компанією Київ Стиль!
 • Економія коштів. Можливо підібрати ролети у різній ціновій категорії з гарантією якості від виробника. Ми підберемо для вас найвигідніше рішення. Отримайте безкоштовну консультацію сьогодні.

Які етапи замовлення мансардних рулонних штор у Києві?

Замовити ролети на мансардні вікна у Києві:

 1. Дзвінок або заявки через сайт. Ми оперативно опрацюємо Вашу заявку протягом однієї години, уточнимо всі необхідні деталі, а також за необхідності проконсультуємо Вас та допоможемо з вибором необхідної продукції.
 2. Виїзд майстра. Для проведення необхідних вимірів на Ваш об'єкт прибуде наш майстер-замірник, який додатково проконсультує Вас, проведе презентацію продукції, а так само підбере оптимальний варіант саме для Вас.
 3. Укладання договору. При укладанні договору ми передбачаємо вказівку всіх термінів виготовлення, доставки і монтажу продукції, а також вказуємо фіксовану ціну за продукцію.
 4. Доставка та монтаж. У зазначені терміни на Ваш об'єкт доставлять готову продукцію, а наші кваліфіковані майстри допоможуть Вам з установкою та монтажем
Наші роботи

Запитання/відповідь