Автоматика для ролет

Цікавить автоматика для ролетів, але ви не можете визначитися з вибором потрібної моделі? Компанія Київ Стиль пропонує фірмову автоматику для ролет з послугою виїзду майстра на вашу ділянку для проведення монтажних робіт. Крім того, ви маєте вигідну можливість придбати ролети або виготовити їх за індивідуальними вимірами. На всю продукцію та види робіт поширюється гарантія «під ключ».

Багато користувачів ролет оцінили ефективність та зручність систем з автоматичним керуванням. Установка автоматики для ролет - сучасний підхід, який забезпечує оперативність та комфорт користувача у відкритті та закритті захисного полотна. Автоматика є карнизом з електричним управлінням. Наявність електроприводу дозволяє виконувати робочі операції з найбільшою точністю, безшумно та без додаткової допомоги з боку користувача. Такий формат конструкцій повсюдно використовується не лише у приватних будинках, а й у об'єктах торгівлі, офісних центрах, автомийках, державних установах тощо.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

У чому полягають переваги автоматики для ролет

  • Ідеальне стилістичне рішення під будь-який інтер'єр. Установка таких систем ведеться для створення затишної та продуманої обстановки, куди не вписуються стандартні штори та тюль.
  • Безпека. Автоматична система надає надійність у захисті приватної власності та майна. Зовнішній бік полотна впевнено витримує удари з навантаженням понад 100 кг і не дозволяє проникнути зловмисникам.
  • Довговічність. Завдяки використанню міцних матеріалів, виріб довго зберігає первинний зовнішній вигляд. Робота пристрою ведеться без затримок, з найбільшою надійністю та плавністю.
  • Зручність керування. Регулювання ролетів здійснюється за допомогою спеціального пульта. Налаштування ступеня відкриття та закриття ведеться з найбільшою точністю. Таким чином, користувач може контролювати роботу системи дистанційно.
  • Сучасний та лаконічний дизайн. Ролетна автоматика не тільки захищає двері та вікна від попадання світла, пилу, вологи, проникнення зловмисників, а й забезпечує єдиний архітектурний стиль будівлі. Широкий вибір кольорів металевого полотна дозволяє підібрати потрібне рішення у рамках індивідуального проекту.

Відмінні риси автоматики для ролет

Автоматика спрямована на роботу в різних кліматичних умовах, тому в її збиранні беруть участь суто вологостійкі та термостійкі матеріали. Робота електрокарніза виконується за допомогою спеціального пульта, через який користувач налаштовує полотно за рівнем відкриття та закриття. У деяких сучасних системах є таймер, яким система здійснює відкриття і закриття в чітко зазначений час.

Найчастіше автоматика купується разом із ролетами. Майстер паралельно виконує встановлення як основної конструкції, так і електричного валу. Ролети мають гнучку конструкцію, яка компактно в'їжджає до карнизу. Така система масово поширена серед заміських будинків, устаткування гаражів, вхідних воріт, особливо захисту об'єктів бізнесу.