Вертикальні касетні маркізи "Zip"

Маркізи вертикальні ZIP - елегантне доповнення для фасадів та екстер'єру в цілому. Такі рефлексолі призначені спеціально для захисту простору від опадів, сильного вітру, комах та прямих сонячних променів. За своїм виглядом така щільна фіранка є або тканиною, або прозорим полотном із захисними функціями.

Найчастіше маркізи розміщують на альтанках та інших подібних спорудах у дворі чи громадському місці. Такі симпатичні деталі екстер'єру допомагають досягти оптимального мікроклімату, а також і забезпечити вологонепроникність. Відпочивати у такому місці буде одним задоволенням!

Переваги вертикальних маркіз ZIP

Маркізи вертикальні ZIP – досить багатофункціональні елементи декору, які знаходять своє застосування у найрізноманітніших сферах. Вони широко використовуються як у комерційних об'єктах, і у приватних домоволодіннях. Їх популярність зростає з кожним сезоном, тому що їх захисні властивості дійсно заслуговують на увагу.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Елегантні варіанти із ZIP-застібкою відрізняються рядом переваг

Достатньо компактна конструкція. Завдяки таким параметрам їх можна встановлювати не лише на альтанках, а й на балкони, веранди. Підійдуть вони і для майданчиків із суцільним склінням.

  • Процес експлуатації та догляду максимально простий. Сам механізм роботи максимально простий, розібратися з ним можна за лічені секунди. Тканина вибирається така, до якої забруднення не чіпляються, тому необхідність чищення буде виникати дуже рідко.
  • Вертикальні маркізи відрізняються демократичною вартістю: це ще один фактор, який приваблює нових покупців до них.
  • На вибір надається багато колірних варіацій тканинних полотен, завдяки чому вдається вибрати оптимальний варіант для фасаду.
  • Дуже висока якість конструкцій саме тому експлуатаційні терміни виявляються максимальними.
  • Зручний замок-блискавка дозволяє відкривати та закривати полотно. Щоб закріпити його в потрібній позиції, по краю тканинного відрізу передбачена спеціальна клямка, яка фіксується до жолоба. Всі фіксатори та кріплення залишаються непомітними, завдяки чому вигляд всього полотна залишається таким же презентабельним.

Вертикальні маркізи із зип-заскочкою: надійний захист

Незважаючи на всю зовнішню простоту маркізи, вона дозволяє досягти оптимального захисту від усіх несприятливих факторів. Серед великого асортименту представлені прозорі полотна: вони забезпечують хороший огляд зсередини, а ось зовні розглянути, що всередині, вже не вийде.

Рефлексолі дозволяють досягти кількох ефектів:

  • блокування сонячних променів, що проходять;
  • захист від настирливих дрібних та великих комах;
  • вологонепроникність, що особливо актуально під час сильних опадів;
  • здатність протистояти сильним повітряним потокам, збереження нормальної температури;
  • покривається досить велика площа.
Наші роботи

Запитання/відповідь