Алюмінієві жалюзі в Києві

Алюмінієві жалюзі дуже популярні своєю універсальністю та практичністю. Спектр їхнього застосування широкий: від житлових приміщень до будь-яких громадських місць. Їхньої функціональності вистачає на все!

Вони чудово вписуються в будь-який інтер'єр: ними можна перекрити отвір або затінити вікно, повісити на двері чи перегородку. Алюмінієві жалюзі можна купити в Києві двох видів: вертикальні та горизонтальні.

Вертикальні системи мають широкі ламелі, стягнуті знизу ланцюжком. Вони зручні для високих вікон або дверей. Але необхідно враховувати, що потоки повітря викликають деренчання пластин, тому треба уникати наскрізних просторів.

Алюмінієві системи з горизонтальними ламелями практичніші і надійніші, тому застосовуються частіше. Їх можна замовити у нашій компанії «Київ Стиль» у Києві. Ми виробляємо горизонтальні алюмінієві жалюзі із шириною ламелі 16, 25 та 50 мм.

Переваги алюмінієвих жалюзі

Горизонтальні алюмінієві системи – це найбюджетніший тип жалюзі. Компанія "Київ Стиль" у Києві, як виробник, пропонує такі жалюзі за дуже невисокими конкурентними цінами.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Але при цьому такі системи мають безліч привабливих сторін:

1. Надійність

Ламелі із вініловим покриттям не бояться перепадів температур, сонячного світла, вологи. Чи не деформуються (пружний алюмінієвий сплав), міцні, не ламаються. При належному догляді їх термін служби дуже тривалий. Механізм підйому/повороту простий і надійний. Ламелі легко замінюються.

2. Безпека

«Київ Стиль» Київ використовує лише оригінальний матеріал: ламелі від провідних польських та ізраїльських виробників. Його характеристики відповідають усім європейським нормам безпеки (без запаху та випромінювання, не горючий). Дозволений у будь-яких приміщеннях.

3. Функціональність

Алюмінієві жалюзі – хороший відбивач, легко регулюють світловий та тепловий потік, знижує шум. Альтернатива кондиціонеру. Взимку потрібно враховувати їхню здатність охолоджуватися і знижувати температуру в приміщенні. Перфоровані моделі пропускають розсіяне світло. Мала вага (на відміну дерев'яних жалюзі) дозволяє застосовувати їх у великих вікнах. Ламелі гігієнічні: їм достатньо сухе чищення пилососом або вологе (виключаються луги через ризик знебарвлення ламелі).

4. Універсальність

Застосовні на будь-яких вікнах. Різноманітність способів монтажу та кріплення, вибір та комбінація кольорів, розмірів, фактур, форм дозволяє застосовувати їх у приміщеннях різного призначення, температурного режиму та вологості.

Причини покупки алюмінієвих жалюзі

Компанія «Київ Стиль» має своє виробництво з виготовлення горизонтальних алюмінієвих жалюзі. Найновіше обладнання світового класу та сертифікований матеріал (Польща та Ізраїль) дозволяють радувати наших клієнтів невисокою ціною та відмінною якістю.

Для наших потенційних клієнтів ми раді запропонувати:

 • Безкоштовно - виїзд на замір, прорахунок, монтаж та доставку.
 • Регулярні знижки та акції.
 • Термін виконання замовлення 2-3 дні.
 • Сертифікати якості на всі матеріали.
 • Гарантію до 2-х років.
 • Понад 100 видів ламелей за каталогом.

Характеристика алюмінієвих жалюзі

«Київ Стиль» у Києві випускає горизонтальні алюмінієві жалюзі систем 16, 25 та 50 мм. Ламелі від зарубіжних партнерів виготовлені з високоміцних сплавів алюмінію, що не деформуються. Це дозволяє виробляти широкі жалюзі, виключивши провисання.

Стандартна комплектація включає:

 • сталевий карниз із кріпленням та вбудованими механізмами підйому/повороту;
 • ламелі, скріплені драбинкою;
 • прут і мотузку управління;
 • нижню планку-обмежувач.

Компанія «Київ Стиль» у Києві готова запропонувати понад 300 колірних рішень на ламелі, а також жалюзі на вікна рулонні. Можливі комбінації кольорів та фактур (рельєф, перфорація). Управління здійснюється поворотом/підйомом ламелів (підняття шнуром, а поворот - прутом (16 та 25 мм) або все шнуром (50 мм)).

Технічні характеристики

1. Розміри
Ламелі: ширина 16/25/50 мм
Жалюзі: ширина 25-210 см (16 мм), 25-285 см (25 мм) та 42-270 см (50 мм), висота 30/40-340 см (16/25/50 мм).

2. Управління

Ручне:

16/25 мм - шнур та пластиковий прут; 50 мм – два шнури.

Автоматичне:

16/25/50 мм – електро управління за верхнім карнизом.

Управління роздільне або поєднане для 16/25 мм та лише роздільне для 50 мм. При міжрамному кріпленні керування виводять на раму (важіль або гнучкий прут).

3. Монтаж

Зовні чи всередині отворів – все.

На вікна ПВХ – 16/25 мм.

Міжрамні – 16/25 мм.

4. Декоративність

Верхній сталевий карниз декорований валансом із двох ламелей 25 мм (для 16 та 25 мм). Для систем 50 мм використовується дерев'яний валанс, аналогічний дерев'яним жалюзі.

5. Кріплення

Зверху - тип вільно висять (все).

Нижня фіксація з магнітом або утримувачем (16/25 мм).

Бічна фіксація (50 мм).

Наші роботи

Запитання/відповідь

Алюмінієві жалюзі дуже популярні своєю універсальністю та практичністю. Спектр їхнього застосування широкий: від житлових приміщень до будь-яких громадських місць. Їхньої функціональності вистачає на все!

Вони чудово вписуються в будь-який інтер'єр: ними можна перекрити отвір або затінити вікно, повісити на двері чи перегородку.

Алюмінієві жалюзі можна купити в Києві двох видів: вертикальні і горизонтальні.

Вертикальні системи мають широкі ламелі, стягнуті знизу ланцюжком.  Вони зручні для високих вікон або дверей.  Але необхідно враховувати, що потоки повітря викликають деренчання пластин, тому треба уникати наскрізних просторів.

Алюмінієві системи з горизонтальними ламелями більш практичні і надійні, тому застосовуються частіше.  Їх можна замовити у нашій компанії «Київ Стиль» у Києві.  Ми виробляємо горизонтальні алюмінієві жалюзі із шириною ламелі 16, 25 та 50 мм.

1. Надійність

Ламелі із вініловим покриттям не бояться перепадів температур, сонячного світла, вологи.  Чи не деформуються (пружний алюмінієвий сплав), міцні, не ламаються.  При належному догляді їх термін служби дуже тривалий.  Механізм підйому/повороту простий і надійний.  Ламелі легко замінюються.

2. Безпека

«Київ Стиль» Київ використовує лише оригінальний матеріал: ламелі від провідних польських та ізраїльських виробників.  Його характеристики відповідають усім європейським нормам безпеки (без запаху та випромінювання, не горючий).  Дозволений у будь-яких приміщеннях.

3. Функціональність

Алюмінієві жалюзі – хороший відбивач, легко регулюють світловий та тепловий потік, знижує шум.  Альтернатива кондиціонеру.  Взимку потрібно враховувати їхню здатність охолоджуватися і знижувати температуру в приміщенні.  Перфоровані моделі пропускають розсіяне світло.  Мала вага (на відміну дерев'яних жалюзі) дозволяє застосовувати їх у великих вікнах.  Ламелі гігієнічні: їм достатньо сухе чищення пилососом або вологе (виключаються луги через ризик знебарвлення ламелі).

4. Універсальність

Застосовні на будь-яких вікнах.  Різноманітність способів монтажу та кріплення, вибір та комбінація кольорів, розмірів, фактур, форм дозволяє застосовувати їх у приміщеннях різного призначення, температурного режиму та вологості.

Стандартна комплектація включає:

 • сталевий карниз із кріпленням та вбудованими механізмами підйому/повороту;
 • ламелі, скріплені драбинкою;
 • прут і мотузку управління;
 • нижню планку-обмежувач.

Компанія «Київ Стиль» має своє виробництво з виготовлення горизонтальних алюмінієвих жалюзі.  Найновіше обладнання світового класу та сертифікований матеріал (Польща та Ізраїль) дозволяють радувати наших клієнтів невисокою ціною та відмінною якістю.

Ламелі алюмінієвих жалюзі систем 16, 25 і 50 мм від зарубіжних партнерів виготовлені з високоміцних сплавів алюмінію, що не деформуються.  Це дозволяє виробляти широкі жалюзі, виключивши провисання.

Крім якісної продукції для наших потенційних клієнтів, ми раді запропонувати:

 • Безкоштовно - виїзд на замір, прорахунок і доставку.
 • Термін виконання замовлення 2-3 дні.
 • Сертифікати якості на всі матеріали.
 • Гарантію до 2-х років.
 • Понад 100 видів ламелей за каталогом.