Рафштори автоматичні

Автоматичні рафштори вибирають усі ті, хто високо цінує власний комфорт та безпеку. Такі зовнішні фіранки дозволяють зберегти оптимальний мікроклімат у приміщеннях. Спеціальна будова ламелей розсіює ультрафіолетове випромінювання, що дозволяє зберегти мікроклімат усередині житлового будинку чи комерційної нерухомості.

Автоматичні рафштори: їх особливості

Автоматичні рафштори дуже зручні у процесі експлуатації. Завдяки наявності приводу та системі віддаленого керування можна контролювати кут нахилу розсіювання променів, таким чином захищаючи приміщення від перегріву. Такі жалюзі працюють дуже ефективно: завдяки усуненню сонячного проміння ще зовні температура всередині не піднімається до критичних позначок.

Згідно з відгуками покупців, навіть температурні режими +40 градусів дозволяють дотримуватися прохолоди всередині. Те саме стосується і холодної пори року: щільно прикриті ламелі не пропускають холодний вітер та опади, створюючи таким чином надійний бар'єр проти різних проявів.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Звертаємо вашу увагу, що автоматичні рафштори не зможуть забезпечити стовідсотковий захист від злому. Незважаючи на їхню міцність і складність конструкції, вони не розраховані на перешкоду несанкціонованому проникненню в приміщення. Такі зовнішні жалюзі мають такі особливості.

Ламелі виготовлені з алюмінію з антикорозійними властивостями. Їх покриття ефективно відбиває ультрафіолетове випромінювання, не дозволяючи йому нагрівати повітря в кімнатах.

Якщо в місцевості постійно дмуть сильні вітри, то краще звернути на Z-подібні жалюзі. Вони забезпечені додатковими ребрами жорсткості, що дозволяє досягти більшої міцності.

Експлуатаційний термін досягає 50-100 років, що дозволяє дуже довго користуватися подібними зовнішніми фіранками.

Зовнішні жалюзі ще й служать чудовою прикрасою для фасадів. Добре підібрані варіанти, що підходять під оформлення екстер'єру, допоможуть створити стильний акцент.

Автоматичні рафштори для будь-якої будівлі - вибирайте та купуйте в "Київ Стиль"

Автоматичні рафштори – це знахідка для всіх, хто цінує комфорт і оптимальний мікроклімат без серйозних витрат на опалення або електричну енергію. Такі зовнішні жалюзі ефективно борються як із спекотним сонячним промінням, так і з холодними повітряними потоками або опадами.

Ламелі привабливо виглядають як на житлових будинках, так і на комерційній нерухомості. Вони виконують ще кілька функцій:

захищають оббивку меблів від передчасного вигоряння на сонці;
не дозволяють пилу та бруду з вулиці осідати на підвіконнях та інших поверхнях;
не дозволяють стороннім цікавим очам розглядати інтер'єр через вікно;
значно знижують гучність шуму, що потрапляє зовні;
дають можливість гнучко налаштовувати кут нахилу ламелей завдяки спеціальним кнопкам на пульті керування, а також відкривати та закривати їх у міру необхідності.

Наші роботи