Рафштори на вікна (зовнішні жалюзі)

Рафштори на вікна встановлюються із зовнішнього боку. На вигляд вони нагадують класичні жалюзі, але прикріплені до вікна зовні. Їх основна функція полягає у захисті приміщень від ультрафіолетового випромінювання та високих температур, що надходять ззовні. Принцип їхнього функціонування полягає в тому, що сонячні промені ефективно розсіюються, не потрапляючи всередину.

Економічний варіант для дому

Встановлювати рафштори можна як на житлові об'єкти, так і на комерційну нерухомість. Правильно підібрані за дизайном моделі стануть гарним способом урізноманітнити фасад, внести нові відтінки. Ламелі забезпечують вигоду від використання як у теплу пору року, так і в холодну.

Борці з літньою спекою – кондиціонери – вимагають багато електричної енергії, через що вартість утримання приміщення зростає. Жалюзі, що розсіюють ультрафіолетове випромінювання зовні, дозволяють підтримувати комфортний мікроклімат навіть за +40 градусів зовні.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Опалювальний сезон також потребує великих витрат. Але встановлені рафштори захищають приміщення від проникнення холодного повітря, а також від негативного впливу опадів.

Управляти такими фасадними жалюзі можна як з пульта дистанційного керування, так і завдяки спеціальному тросу, прикріпленому збоку. Сучасні моделі підходять для інтеграції в систему "Розумний дім": завдяки такому інноваційному підходу вдається автоматично контролювати комфортний мікроклімат у приміщеннях.

Вибирати ламелі варто і з урахуванням кліматичних умов. Якщо в місті постійно дмуть вітри, краще звертати увагу на Z-подібні жалюзі: вони не такі витончені зовні, але відрізняються підвищеною міцністю. Для забезпечення надійності передбачено додаткове ребро жорсткості.

Різноманітність дизайнерських концепцій дозволяє вибрати оптимальний варіант для будь-якого фасаду. При цьому всі зовнішні жалюзі здатні змінювати кут нахилу, таким чином ефективно розсіюючи ультрафіолетові промені.

Переваги рафштор від компанії "Київ Стиль"

Рафштори на вікна – це не лише стильне доповнення екстер'єру. Такі симпатичні зовнішні жалюзі дають змогу підтримувати комфортний мікроклімат навіть без використання додаткових пристроїв, які потребують багато фінансових витрат.

Серед переваг рафштору на вікна можна виділити кілька факторів:

  • Захист приміщення від негативних зовнішніх проявів. Опади, сильний вітер, сонячне проміння буде нестрашним для приміщення. Вдається зберегти до 50% коштів, що витрачаються на кондиціювання.
  • Щільно закриті ламелі захищають приватне життя від цікавих поглядів.
  • Значно знижується рівень шуму, що надходить.
  • На підвіконнях не накопичується пил та бруд.
  • Оббивка меблів залишається такою ж насиченою: колір з часом не вигоряє під дією прямого сонячного проміння.
  • Зручна система регулювання кута нахилу ламелей.
Наші роботи