Маркізи для кафе в Києві

Маркізи для кафе в Києві користуються великою популярністю: вони не просто стають гармонійною частиною екстер'єру, але й забезпечують комфортний мікроклімат. Сонцезахисні системи – обов'язкові конструкції для розміщення на фасадах торгових точок. Вони дозволяють створити тінь поряд з магазином, а також захистити ділянку від опадів.

Які різновиди маркізи для літнього кафе можна купити у Києві?

Маркізи для літнього кафе використовуються для захисту простору від неприємних метеорологічних явищ:

 • дощу,
 • місто,
 • прямих сонячних променів.

Вуличне покриття дозволяє створити комфортну для перебування затемнену ділянку. Використовувати такі своєрідні конструкції можна як у приватному будинку, так і у громадському закладі: потрібно лише підібрати правильний тип.

Термін виготовлення складає до 10 днів. За потреби можлива доставка по Україні.

1. Вертикальні маркізи

Ці моделі відмінно підійдуть для використання в приватному будинку з панорамним склом. Такі терасні системи дозволяють створювати необхідне затемнення в сонячний день, а також захищати майданчик під час сильного дощу або вітру. Підійдуть вони і для обладнання балконів, басейнів, альтанок.

Вертикальні моделі підходять для оформлення фітнес-центрів. При необхідності на полотно можна нанести логотип: завдяки цьому фасад виглядатиме виграшніше.

Рефлексолі представлені у трьох різновидах:

 • базова;
 • касетна зі спеціальним коробом, що прикриває вал;
 • касетна модель типу ZIP, оснащена напрямними деталями.

Компанія Компанія-Стиль можна купити маркізи для літніх кафе в Києві або замовити за індивідуальними вимірами. Максимальна ширина може становити 2,8 м-коду, а висота – 3 м-коду.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

2. Терасні маркізи

Маркіза для літнього кафе – компактні конструкції, які користуються популярністю. Завдяки терасним перголам вдається створити комфортний майданчик, захищений від пекучого сонця та опадів. Встановлювати моделі можна як на спеціальні стійки, так і фіксувати їх на фасаді.

Встановлювати сонцезахисні рішення такого типу можна не тільки як навіс для літнього майданчика в кафе. Вони підійдуть і для оформлення приватного будинку: можна створити повноцінний закритий простір від несприятливих факторів навколишнього середовища.

Для оформлення ділянок та захисту від палючого сонця добре підходять ліктьові та ковшові варіанти. Моделі виготовляються за індивідуальними вимірами, колірну гаму вибирає замовник – у результаті виходять ексклюзивні товари для будь-якої сфери використання.

3. Ліктьові маркізи

Локтьові різновиди – ще одні тканини, призначені для облаштування тераси як у заміському будинку, так і в закладі громадського харчування. Такі моделі відрізняються стійкістю до зношування: їх можна використовувати при температурах від 0 до +90 градусів. При цьому вони не просто можуть протистояти ультрафіолетовому випромінюванню, а й забезпечують захист ділянки від опадів.

Маркізи для літнього майданчика у Києві ліктьового типу – це зручні в процесі експлуатації моделі, які наша компанія виготовляє за індивідуальними вимірами. Колірну гаму та малюнок кожен клієнт вибирає самостійно, щоб модель гармонійно виглядала з оформленням фасаду загалом.

Ми пропонуємо великий вибір конструкцій для будь-якої ділянки. Вони представлені в кількох різновидах:

 • закриті. Це моделі, що характеризуються відмінною функціональністю за будь-яких умов;
 • напівзакриті. Вони відрізняються захистом конструкції від опадів та сильного вітру;
 • відкриті. Такий різновид радує доступною ціною і простотою в експлуатації.

Розкривати та закривати їх можна вручну – завдяки невеликій вазі це не займе багато часу. Для любителів автоматики встановлюється спеціальний привід, завдяки чому контролювати навіс можна і дистанційно.

4. Ковшові маркізи

Отримали свою назву завдяки унікальній формі, яка дійсно нагадує ківш. Встановлюються такі конструкції над дверними отворами або вікнами, що дозволяє захистити приміщення від прямих сонячних променів.

Їх можна використовувати і як рекламний щит: на поверхню наноситься логотип фірми, слоган, назва та багато іншого, що привертає увагу потенційних клієнтів. Ціна на маркізу для кафе або магазину цілком доступна: ми намагаємося дотримуватися ідеального балансу між якістю і вартістю.

Як вибрати та замовити маркізи для літнього майданчика у Києві?

Маркізи для літнього майданчика – це популярні системи захисту від опадів та палючого сонця, які високо цінуються завдяки їх практичності.

При виборі рекомендуємо звертати увагу на низку важливих факторів:

 • Розмір готового виробу. Пергола має покривати терасу, дарувати повноцінний захист.
 • Переважна кольорова гама. Кожен клієнт вибирає індивідуальне забарвлення, що дозволяє створювати унікальну продукцію.
 • Використання рекламного матеріалу. При необхідності фахівці Київ-Стиль наносять логотипи та назви компанії.
 • Тип кріплення. Навіси такого типу можуть встановлюватися як на спеціальні міцні стовпчики, так і на фасад будівлі.
 • Управління. Маркізи можна оснастити спеціальним приводом, що дозволить керувати конструкціями дистанційно.
 • Місце розміщення. Якщо необхідно прикрасити віконний або дверний отвір, рекомендуємо звернути увагу на ковшові різновиди.
 • Можливість демонтажу. У нашому кліматі не варто залишати тканинні полотна на вулиці взимку. Вони розраховані на експлуатацію за температурного діапазону від 0 до +90 градусів.
 • Вид конструкції. Закриті варіанти передбачають захист валу від опадів та поривів вітру, що продовжує термін експлуатації.
 • Різновид конструкції – вертикальні, ліктьові, ковшові чи терасні моделі для будь-якої будівлі.
 • Ціновий діапазон. Ціна на маркізи для кафе залежить від розмірів виробу і використовується для пошиття матеріалу.

Ми пропонуємо замовити маркізи для літнього майданчика, унікальні моделі для Вашого будинку чи громадського закладу, які створюватимуть комфортну атмосферу.

Наші роботи

Запитання/відповідь