Профілі та механізми для ролет (alutech; doorHan)

Ролети alutech doorHan – лідери на ринку Європи. Дана продукція також масово зустрічається в Україні та широко використовується як у приватній, так і бізнес-практиці. Компанія Київ Стиль є офіційним постачальником профілів та механізмів для ролет alutech doorHan. Саме у нас ви можете придбати продукцію фірмової якості із гарантією від виробника. Зверніть увагу, що ви можете скористатися послугою виїзду майстра для зняття вимірів та виготовлення ролетів на замовлення за індивідуальним проектом.

Чим відрізняються профілі alutech; doorHan від продукції інших фірм? Рольставні та механізми такого рівня отримали визнання серед тих покупців, які мають на меті забезпечити надійний захист житлового, промислового та комерційного простору. Особливо часто можна зустріти ці ролети на вітринах магазинів, на точках торгових центрів, а також офісних установ. Якщо говорити про приватні будинки та заміські котеджі, то профілі та механізми alutech; doorHan встановлюються на вхідні ворота, гаражі, вікна та двері для всебічного захисту власності від зловмисників та стороннього доступу.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Конструктивні особливості профілів alutech; doorHan

  • Першою відмінністю є компактністю. Виробник приділяє увагу гнучкістю полотна та його функціональності при закритті та відкритті. Короб, куди в'їжджає і складається полотно, об'єднаний разом з автоматичним механізмом.
  • Полотна та механізми alutech; doorHan можуть монтуватися на проріз будь-якого розміру. Покупець зможе підібрати необхідне рішення з урахуванням індивідуального проекту.
  • Висока міцність рольставні та надійність системи управління. Конструкція стійка до механічних пошкоджень. Гнучке полотно витримує значні навантаження. Що стосується електроприводів, то вони стійкі до активної експлуатації та впливу зовнішніх факторів, таких як температура, волога, пил.
  • Ролети alutech; doorHan демонструють високі захисні функції. Полотно щільно закриває отвір без проміжків. Міцна фіксація виключає ризик злому та доступу правопорушників на територію об'єкта.

Модельний ряд ролет alutech; doorHan

  • Алюмінієві профілі + пінний наповнювач

Оптимальне рішення для проектів з невеликими дверними та віконними отворами. Максимальна допустима висота 4 метри, ширина – 5 метрів. У разі застосовуються системи з ручним приводом. Пінонаповнені профілі мають трикутну форму, за рахунок наявності всередині пінного наповнювача. Така конструктивна особливість забезпечує легкість захисного полотна та легкість у пересуванні алюмінієвої стрічки.

  • Сталеві профілі

Сталева структура панелей демонструє високу міцність. Розмірна лінійка передбачена на прорізи середньої ширини та висоти. Система може оснащуватися ручним та автоматичним керуванням з електроприводом.

  • Преміум лінійка

Дизайнерські версії ролет, які комплектуються захисними коробами круглої або напівкруглої форми. Максимально допустима ширина – 2 метри, висота – 3 метри.

Наші роботи