Балконні маркізи в Києві

Захист будинку від палючих променів сонця або сильних опадів - завдання, з яким блискуче справляються маркізи. Балконні маркізи в Києві користуються заслуженою популярністю: вони допомагають забезпечити необхідну тінь у сонячний день, а також захищають простір під час дощу або граду.

Маркізи для балкону: їх основне призначення

У сучасному світі балкони та лоджії вважаються повноцінним простором квартири, а не місцем для зберігання непотрібних речей. Так як у сучасних будинках вони досить великі, їх можна оформити як зону відпочинку, встановивши там невеликі столи та стільці. Повноцінний захист від сонця забезпечать маркізи для балкону.

Такі навіси стають окрасою фасаду – вони виглядають дуже витончено. Завдяки їм на лоджії встановлюється комфортабельний мікроклімат, а в будинок проникає оптимальна кількість денного світла. Замовляти можна будь-які моделі, які даруватимуть необхідне затемнення в сонячний день. Наша компанія створює моделі за індивідуальними вимірами.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Конструкції балконних маркіз відрізняються такими перевагами

  • Виконані із міцного матеріалу. Спеціально підібрана тканина фільтрує 100% ультрафіолетових променів, а також надійно захищає простір від сильних опадів.
  • Багата кольорова гама. Фірма Київ-Стиль пропонує замовникам широку палітру відтінків, серед яких можна підібрати варіанти, які гармонійно виглядатимуть з фасадом загалом.
  • Оптимальний кут нахилу. Зазвичай, діапазон становить від 0 до 160 градусів, що дозволяє кожному покупцю підібрати потрібну конфігурацію.
  • Вибір методу управління. У нашій компанії можна замовити полотна, розкладати які потрібно вручну, а також оснащені приводом, що допускає дистанційний спосіб контролю.
  • Широкий діапазон розмірів. За індивідуальними вимірами виготовляються маркізи на балкон, які будуть ідеально підходити для певної площі балкона. Ширина може сягати 5 м, а висування від стіни проводиться на 600-1800 мм.

Завдяки таким системам можна створити комфортну терасу для відпочинку, на цьому майданчику температурні показники завжди будуть оптимальними. При цьому завдяки затемненню в будинок також не проникатимуть сонячні промені. Встановлений навіс дозволяє істотно заощадити на кондиціонуванні будівлі.

Всі моделі покриваються спеціальною речовиною, яка відштовхує забруднення та пил. Завдяки цій особливості полотно залишатиметься чистим та неушкодженим протягом усіх років використання.

Маркізи для балкона відрізняються тривалими експлуатаційними термінами. Все завдяки високоякісній тканині, з якої виготовляються моделі. Термін виконання замовлення залежить від габаритів навісу, що в середньому займає від 10 робочих днів. Під час оформлення замовлення цей момент окремо обговорюється з менеджерами.

Маркізи на балкон в Києві: різновиди

Сонячний день спекотного літа часом може перетворитися на справжню катастрофу: на лоджії та балконі буде настільки спекотно, що там неможливо буде перебувати. Через це спекотно буде й у хаті. Вирішити це питання дозволять компактні маркізи: їх можна монтувати на фасад будівлі, виставити кут нахилу і таким чином отримати захищений від сонця та дощу майданчик.

Маркізу на балкон в Києві можна замовити в декількох варіантах.

  • Закритого типу

Це оптимальний варіант для будь-якої місцевості. Її особливість полягає в тому, що вал із тканиною закривається спеціальною касетою із міцного матеріалу. Завдяки цій особливості конструкція залишатиметься у відмінному стані навіть через кілька років експлуатації. Ціна на такі моделі є демократичною, матеріал використовується високоякісний.

  • З падаючим ліктем

Полотно для балкона з ліктем, що падає, - практичний навіс, який забезпечує максимальний захист від сонячних променів. Тканина розміщується під необхідним кутом, що дає можливість створити своєрідний козирок над вікнами балкона та лоджії. Сонячне проміння не проникатиме всередину, що дозволить створити комфортний мікроклімат.

  • Вертикального типу

Вертикальна маркіза вже встигла стати класикою: вона може використовуватись як для обладнання житлового будинку, так і для громадського закладу. Добре вона себе проявляє і як захист простору балкона: щільне полотно здатне при необхідності закривати простір практично повністю.

При необхідності представлені види балконних маркіз можна обладнати спеціальними датчиками: вони автоматично розбиратимуться та збиратимуться залежно від погоди за вікном. Купити гарний декор для фасаду можна у нашому магазині "Київ-Стиль". Наші спеціалісти займаються індивідуальним пошиттям моделей, а готова продукція стабільно радує наших покупців невисокими цінами.

Наші роботи

Запитання/відповідь